Współpraca B2B

Partner Biznesowy Baleine.eu

Dołącz do Partnerów Biznesowych marki Baleine.eu i korzystaj z możliwości współtworzenia sieci sprzedaży unikalnej galanterii skórzanej oraz akcesoriów pielęgnujących skórzane produkty. 

Nasi Klienci dzięki automatyzacji procesu wymiany danych mają możliwość odbioru swoich zamówień w partnerskich sklepach. Twój sklep zostanie dodany do mapy salonów sprzedaży na naszej stronie, co podniesie jego prestiż. 

Marka Baleine.eu współpracując ze swoimi Partnerami Biznesowymi oferuje pełen pakiet materiałów reklamowych, do których należą między innymi zdjęcia produktowe, bannery, czy materiały z sesji zdjęciowych. Warunki otrzymania materiałów określone są w regulaminie dla klientów biznesowych.

Baleine.eu swoim Partnerom Biznesowym oferuje model współpracy, dający nieograniczone możliwości handlu oraz rozwoju biznesu.

Model współpracy o nazwie Dropshipping polega na przeniesieniu magazynowania oraz realizacji zamówień partnera sklepu na dostawcę. Dzięki czemu sklep partnerski osiąga zysk z narzuconej marży nie martwiąc się o inwestowania w towar, magazynowanie oraz obsługę logistyczną.

Zalety współpracy w modelu dropshipping:
Jak rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę biznesową, należy pozytywnie przejść weryfikację jako nasz partner. W tym celu należy zarejestrować się jako klient biznesowy na stronie www.baleine.eu. Po weryfikacji zgłoszenia przez nasz zespół, otrzymujecie Państwo dostęp do panelu hurtowego z produktami oraz cenami.

Nie wymagamy podpisywania umów, wraz z założeniem konta akceptujesz ogólne postanowienia i warunki współpracy, oraz te dotyczące dropshippingu określone w regulaminie oraz regulaminie usługi dropshipping

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą z Naszym sklepem?
Napisz do Nas na jeden z podanych poniżej adresów e-mail lub zadzwoń.  

Poland

t: +48 796 330 499
@: wgiefert@baleine.eu 
@: hurt@baleine.eu

(UE) European Union

t: +48 530 742 631
@: tgiefert@gentle-man.pl