Współpraca B2B

Partner Biznesowy Baleine.eu

Dołącz do Partnerów Biznesowych marki Baleine.eu i korzystaj z możliwości współtworzenia sieci sprzedaży unikalnej galanterii skórzanej oraz akcesoriów pielęgnujących skórzane produkty. 

Nasi Klienci dzięki automatyzacji procesu wymiany danych mają możliwość odbioru swoich zamówień w partnerskich sklepach. Twój sklep zostanie dodany do mapy salonów sprzedaży na naszej stronie, co podniesie jego prestiż. 

Marka Baleine.eu współpracując ze swoimi Partnerami Biznesowymi oferuje pełen pakiet materiałów reklamowych, do których należą między innymi zdjęcia produktowe, bannery, czy materiały z sesji zdjęciowych. Warunki otrzymania materiałów określone są w regulaminie dla klientów biznesowych.

Baleine.eu swoim Partnerom Biznesowym oferuje model współpracy, dający nieograniczone możliwości handlu oraz rozwoju biznesu.

Model współpracy o nazwie Dropshipping polega na przeniesieniu magazynowania oraz realizacji zamówień partnera sklepu na dostawcę. Dzięki czemu sklep partnerski osiąga zysk z narzuconej marży nie martwiąc się o inwestowania w towar, magazynowanie oraz obsługę logistyczną.

Zalety współpracy w modelu dropshipping:

  • Łatwość i szybkość dodawania nowych produktów do oferty – dzięki automatycznej integracji za pomocą pliku, dodanie nowych produktów zajmie tylko chwilę i ograniczy się do wgrania wcześniej pobranego pliku integracyjnego.

  • Zmniejszenie stałych kosztów – inwestycja w produkty, utrzymanie dużej powierzchni magazynowej, zatrudnienie pracowników wiążą się z wysokimi kosztami, które ograniczają Twój biznes. Dzięki naszej usłudze dropshipping, wszystkie te elementy przechodzą na nasz zespół podczas, gdy Ty możesz zająć się promocją swojego sklepu.

  • Szybkość realizacji – wszystkie procesy składania i wysyłania zamówień zostały zautomatyzowane tak, aby czas ich realizacji był jak najkrótszy. Dzięki temu w łatwy sposób złożysz zamówienie i otrzymasz wszystkie niezbędne informacje o przesyłce, którą wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

  • Stała dostępność produktów – w trosce o zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta wszystkie produkty są dostępne w naszym magazynie, dzięki czemu Twoi klienci otrzymają zamówienie zawsze na czas.

  • Zamówienia hurtowe i dropshippingowe realizujemy od 1 sztuki, dzięki czemu zamawiasz tyle produktów, ile potrzebujesz.

  • Pakiet startowy - każdy Partner Biznesowy otrzymuje pakiet startowy, zawierający zdjęcia oraz cennik wszystkich produktów oferowanych przez Baleine.eu

Jak rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę biznesową, należy pozytywnie przejść weryfikację jako nasz partner. W tym celu należy zarejestrować się jako klient biznesowy na stronie www.baleine.eu. Po weryfikacji zgłoszenia przez nasz zespół, otrzymujecie Państwo dostęp do panelu hurtowego z produktami oraz cenami.

Nie wymagamy podpisywania umów, wraz z założeniem konta akceptujesz ogólne postanowienia i warunki współpracy, oraz te dotyczące dropshippingu określone w regulaminie oraz regulaminie usługi dropshipping

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą z Naszym sklepem?
Napisz do Nas na jeden z podanych poniżej adresów e-mail lub zadzwoń.  

Poland

t: +48 796 330 499
@: wgiefert@baleine.eu 
@: hurt@baleine.eu

(UE) European Union

t: +48 530 742 631
@: tgiefert@gentle-man.pl