O sklepie

O MARCE BALEINE

Wieloletnie doświadczenie na rynku galanterii skórzanej, oraz projektowania odzieży, pozwoliło nam stworzyć markę w której stawiamy na równi wzornictwo z jakością surowców, trwałością produktów i funkcjonalnością.

Mamy nadzieję, że wśród naszej stale poszerzającej się oferty znajdą Państwo wyroby, które w krótkim czasie staną się ulubionymi.

WZORNICTWO

Dobry projekt jako połączenie wzoru, trwałości i przystępnej ceny.
Urozmaicenie oferty wzorniczej jest jednym z wiodących celów postawionych przez nas. Forma prosta i oszczędna, a przy tym ponadczasowa? A może niebanalny wzór, natychmiastowo przyciągający uwagę? To wszystko znajdziesz w Baleine.

DBAŁOŚĆ O DETALE

Wiemy jak ważna jest dbałość o detal, precyzja i staranność dzięki której możemy przekazać w Twoje ręce dopracowany produkt.

JAKOŚĆ - Wyprodukowano w Polsce

Wszystkie produkty BALEINE są produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów polskiej produkcji. Ręczna produkcja przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów są gwarantem wysokiej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty Baleine spełniały oczekiwania, w szczególności dotyczące najwyższej jakości materiałów, oraz wyjątkowego wzornictwa i funkcjonalności. Prosimy o przestrzeganie zasad użytkowania i konserwacji, aby jak najdłużej zachować estetyczny wygląd produktu.

Zespół Baleine.eu